2 gru 2015

Bądź eko i zarabiaj !Witam !
Czy ktoś z was słyszał, że na recyklingu można zarabiać jako osoba prywatna ? Jeśli nie to zapraszam, was do zapoznania się z moim artykułem o portalu wiewiorka.pl
 

Portal  wiewiorka.pl zajmuje się skupem internetowym rzeczy, które nadają się do recyklingu. Są toW portalu, możemy również znaleźć dużo ciekawostek, na temat ekologii środowiska, czy też zalegających nam w domu starych nie potrzebnych rzeczy, i jak sobie z tym radzić. Przeglądając portal znalazłam świetny artykuł pt. „ Porządkowanie domu krok po kroku „ – artykuł w sam raz dla tak zwanych „chomików domowych „, które zbierają wszystko i szkoda i tego wyrzucać lub mają do pewnych rzeczy sentyment.  Znalazłam, tam kilka doskonałych dla siebie rad, jak nie zaplątać się w tym całym chaosie bałaganu i recyklingu.Co to jest recykling ?
Recykling to metoda ochrony środowiska. Ma na celu zmniejszenie ilości odpadów, z których połączenia można zrobić nową przydatną rzecz.

Co możemy otrzymać po rejestracji na portalu wiewiórka ?
Po pierwsze nic nas to nie kosztuje, rejestracja jest darmowa, po zamówieniu otrzymujemy pakiet startowy .

Co znajdujemy w pakiecie startowym ?
- Foliowe worki z logo wiewiórki.pl
- Ulotki z akcja recyklingową wiewiórki.pl
- Kartę płatniczą, na którą są wpłacane zarabiane środki .
 Portal wiewiorka.pl to nie tylko portal skupujący surowce wtóre ale też fundacja, która pomaga :

- Dzieci niczyje -  Fundacja istnieje aby zapewnić każdemu dziecku bezpieczne dzieciństwo. Chronić dzieci przed krzywdzeniem i pomagać tym, które doświadczyły przemocy.

- Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom - Fundacja jest organizacją pożytku publicznego niosącą konkretną pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym w leczeniu i rehabilitacji.

 - Fundacja MATIO -  jest niezależną organizacją mającą na celu niesienie pomocy dzieciom i chorym dorosłym dotkniętym mukowiscydozą oraz ich rodzinom. 

Razem możemy wspierać te fundacje wraz z portalem wiewiorka.pl, wystarczy tylko wskazać przy nadaniu surowców, że kwota ma trafić na konto podanej Fundacji.

 Plusy korzystania z portalu wiewiorka.pl
a)Wygoda – siedzimy w domu, pakujemy surowce wtórne do worków, pozbywamy się nie potrzebnych rzeczy nie wychodząc z domu
b) Jesteśmy Eko – Nie potrzebne nam rzeczy, są ponownie wykorzystywane ( recykling ), nie zaśmiecamy tym środowiska .
c) Pomagamy fundacji – zarobione pieniądze możemy przelać na konta fundacji
d)  Czyste środowisko – Idąc parkiem, nie musimy patrzeć na leżące odpady, zachęć innych do tej akcji .
 


Kto by nie chciał siedzieć w domu i zarabiać ? Pewnie sami macie, kilka nie potrzebnych rzeczy, jak stare książki, elektronika, lub butelki – puszki, które gdzieś tam zalegają, lub tarasują miejsce.
 
Siedzenie w domu na Internecie, a przy tym jesteśmy Eko ? Dla mnie bomba ! Sama czekam na worki, w które będą mogła spakować nie potrzebne mi rzeczy i wysłać do recyklingu, i odrobinę przy tym zarobić . Zachęcam was do tej akcji, nic was to nie kosztuje, a pomagacie ekologii, kilkoma prostymi krokami do lepszego CZYSTEGO życia, nie tylko w domu ale również w naturalnym środowisku .

Zachęć swoich znajomych do akcji wiewiorka.pl – im więcej tym lepiej !Na koniec mam dla was krótki filmik pt. „ 50 lat w 111sekundPozdrawiam Sandi H .

3 komentarze:

  1. Niby fajna akcja, ale wg mnie nie opłacalna. Bo np przesyłasz im 12 kg ubrań, za najtańszego kuriera musisz zapłacić 20zł, a sama w zamian za te ubrania dostajesz 13,68zł na konto (12kg *1,14zł), więc jakby nie patrząc jesteśmy do tyłu z kasą. Chyba,że coś źle policzyłam ?

    OdpowiedzUsuń
  2. To fajna akcja, z tego co wiem stosunkowo niedawno wystartowali. Ja mam już kartę i zbieram rzeczy do worków.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2015 |Szablon wykonany przez Panna Kameralna|kontakt: ulaczerwinskaa@gmail.com