10 mar 2016

Paese - Silky matt


Witam ! 
Zawsze uwielbiałam szminki i błyszczyki raczej w stonowanych odcieniach, ale po kilku latach przekonałam się nie co do ostrzejszych odcieni, tym bardziej w lato czy też na wiosnę. Lubie ładne wykończenie, takie gdzie nie widać suchych skórek, oraz równomierny kolor bez zmywania się. Myślałam, że skoro szminka matowa to za równo wysusza usta, Firma Paese znów mnie zaskoczyła ! 

Opis producenta : Super-trwała szminka w płynie o matowym wykończeniu i wyjątkowo intensywnych kolorach. Kosmetyk ma niezwykle lekką, pudrową (aksamitną) formułę, nie ściąga ust i nie oblepia ich. Niecała minuta wystarczy, aby szminka zupełnie się zmatowiła i utrwaliła na ustach, nadając im kolor równie trwały, co intensywny. Nie odbija się, nie pozostawia śladów, nie błyszczy się, nie klei, nie rozmazuje.
 
Dostępna w 6 kolorach.


Cena : 36 zł / 6 ml


Moja opinia : Byłam bardzo ciekawa czy ten piękny intensywny kolor również tak będzie wyglądał na ustach. Tak kolor jest nadal intensywny w matowym wykończeniu, które utrzymuje się (uwaga), aż do pięciu godzin. Kolor nie ściera się podczas jedzenia czy też picia, nie odbarwia zębów na intensywny róż. Delikatne aksamitne usta o przepięknym różowym kolorze towarzyszyły mi przez całą noc karnawałową ! Dla lepszego i piękniejszego uśmiechu o matowym kolorku, polecam zrobić delikatny peeling ustom ! Uwierzcie na słowo, piękniejszych ust z matową szminką Paese nie znajdziecie nigdzie ! 

Pozdrawiam Sandi H ♥

4 komentarze:

  1. Bardzo ładnie w nim wyglądasz.Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. wow, jaki piękny kolor, jaki to numerek?

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2015 |Szablon wykonany przez Panna Kameralna|kontakt: ulaczerwinskaa@gmail.com