8 mar 2016

Blogerski dzień Kobiet - Cafe Kattowitz - Upominki - Fotorelacja


Witam !
Z okazji dna Kobiet życzę wszystkim Kobietom tego co najlepsze w naszym życiu. Dużo radości, zdrowia, dążenia do swoich celów tych małych oraz tych dużych, żeby wasi partnerzy i dzieci sprawiali dużo owoców szczęścia. Każdy wasz dzień był pogodny i ten jedyny w swoim rodzaju ! W tym wyjątkowym dniu zróbcie coś dla siebie, oderwijcie się od codziennej rzeczywistości ! Ja tym czasem uciekam do fryzjera, a was zapraszam na fotorelację z upominkami, ze spotkania które odbyło się 5 marca .


Spotkane „ Blogerski dzień Kobiet „ odbyło się na Śląsku – Katowice, w klimatycznej kawiarni Cafe Kattowitz, ciepłe i przyjemne miejsce na towarzyskie spotkania. Kawiarnia przytulna z menu, które przy oglądaniu prowadzi do śmiechu, przez nazwy niektórych dań czy też napoi. No ale cóż się dziwić jesteśmy na Śląsku ! Moją nie zastąpioną współorganizatorką była Agnieszka – której bardzo dziękuję jeszcze raz za tak dobre spotkanie .

Na spotkanie przybyło trzech gości specjalnych – przedstawiciele Pharma Nord oraz Optima Puls, nie mogło z nami zabraknąć Pani Agnieszki Karasiak– Wizażystka


Pharma Nord opowiedziała nam o zastosowaniach suplementów diety, jakie efekty możemy uzyskać przez dany produkt i co on właściwie ma w sobie zawarte. Dowiedziałam się sporo nowych rzeczy na temat suplementów ( wkrótce przedstawię na blogu ) . Dostaliśmy do testowania Bio Selen + Cynk. Nawet nie miałam pojęcia, że Selen to składnik, który pomaga na wszystko.


Kolejny wykład przedstawiła nam Pani z Opitma Puls na temat olejków eterycznych oraz zapachowych . Każdy kolejek eteryczny ma wpływ na nasze ciało oraz nastrój, który możemy zmieniać zapachem po przez kąpiele, dodać kilka kropel do kominka zapachowego czy też natrzeć ciało.


Pani Agnieszka Karasiak zrobiła dwa makijaże wieczorowe, jej modelkami były Aneta oraz Ola, które dzielnie nam zaprezentowały ich nowy wieczorowy make-up .


Po wszystkich warsztatach przyszedł czas dla nas pogaduchy, kuapa śmiechu, upominki. Każda z nas oczywiście z fantastycznego menu CafeKattowitz wybrała coś dla siebie. Czas nam tak wspaniale upłyną że dopiero koło godziny 19 pojawiłam się w domu w spaniałym nastroju !Dziękuję z całego serduszka wszystkim za przybycie, oraz wszystkim którzy włączyli się do organizacji spotkania ! Wszystko było wspaniałe, poznałam nowe twarze charaktery i mam w sobie tyle dobrej energii po spotkaniu, że nawet nie wiem jak wam to wszystko opisać ! Jeszcze raz bardzo dziękuję
A kto pojawił się na spotkaniu ☺
 
Moja cudowna współorganizatorka  Kochana dziękuję Ci za ogromne wsparcie i pomoc

Oraz 

 


A teraz pora na sponsorów naszego kobiecego spotkania !

Pozdrawiam Sandi H ♥

17 komentarzy:

 1. ojej, ile upominków :) widzę, że miłe spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. spotkanie należało do najbardziej udanych, dziękuję za mile spędzony czas:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My również dziękujemy ! :) Do następnego :*

   Usuń
 3. było super, dziękuję również za mile spędzony czas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również dziękujemy :* Do zobaczenia :*

   Usuń
 4. Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Do następnego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do następnego ! Dziękuję za wspaniałą współorganizację :*

   Usuń
 5. Sandi, wspaniale było Cię znowu zobaczyć, organizacja na piątke z wielkim plusem. Do następnego :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciebie również Kasiu, pamiętaj że mamy mega zdjęcie :) Pozdrawiam :*

   Usuń
 6. Piękne upominki, ale jakie pyszności na stole !!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja z Katowic a w Cafe Kattowitz jeszcze nie byłam :/ aż mi wstyd, trzeba nadrobic!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Było świetnie ! :) Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w spotkaniu :) Atmosfera, miejsce i ludzie wow :) a z upominkami ledwo dotarłam do Wrocławia :D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2015 |Szablon wykonany przez Panna Kameralna|kontakt: ulaczerwinskaa@gmail.com