14 cze 2016

Bath&Body Works Endless Weekend Pocket Bac


Witam ! 
W żelach antybakteryjnych typowe jest, że najpierw wyczuwamy alkohol, a po chwili dochodzą do nas właściwe nuty. Tutaj mamy połączenie kwiatów z soczystymi cytrusami  - idealny zapach na lato, szalenie mocno przypomina egzotyczne kraje. Do tego długo pozostaje na dłoniach. Bardzo mi się podoba i chętnie sięgam po tę wersję.

Opis producenta : Teraz będziesz bardziej szczęśliwszy ! 
Nasz nowy PocketBac jest idealnie ukształtowane do kieszeni i torebki , 
dzięki czemu  można łatwo zabić 99,9 % zarazków , 
gdy jesteś on-the -go ! 
Nowa formuła zmiękcza skórkę oraz daje 
uczucie świeżości dłoniom. Formuła z aloesem i witaminą E 
pozostawia ręce miękkie i czyste .


Cena  : ok 30 zł / 29 ml
Moja opinia : Żel jest wodnisty, wchłania się momentalnie nie pozostawiając klejącej warstwy. Zatopione w żelu drobinki to raczej bajer, ale ładnie wyglądają, nie barwią dłoni, pękają niezauważone. Endless Weekend dobrze oczyszcza, dezynfekuje. Bardzo ułatwia życie, przydaje się gdy chcemy coś zjeść na mieście, jest niezastąpiony w podróży. Wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do wody i mydła. Żel nie wysusza dłoni, pozostawia je miękkie i gładkie. Buteleczka jest malutka, zajmuje niewiele miejsca - spokojnie wejdzie do kieszeni spodni, do małej torebki. Do tego jest szczelna, nie obawiam się, że coś się z niej wyleje.
Pojemność choć mała, to wydaje się najodpowiedniejsza - żel jest bardzo wydajny.Pozdrawiam Sandi H ♥

1 komentarz:

  1. Ja mam żel o zapachu Chillout, pachnie dość podobnie jak Endless Weekend, ale chyba jeszcze bardziej rajsko i wakacyjnie :))))))))

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2015 |Szablon wykonany przez Panna Kameralna|kontakt: ulaczerwinskaa@gmail.com