15 cze 2016

Beauty By Bloggers I - Częstochowa. Fotorelacja
Witam !
11 czerwca miałam zaszczyt zagościć na pierwszej edycji Beauty by Bloggers w Częstochowie. Częstochowa to nie tylko Jasna Góra i miasto duchowych, to również miasto które przyciąga uwagę wspaniałymi muzeami, galeriami sztuki oraz wspaniałą sferą Blogerek, które gdzieś tam są rozpoznawane. Wydarzenie Beauty By Bloggers było opisane na stronie ŻycieCzęstochowy. O tym wydarzeniu na pewno Częstochowa stanie się też rozpoznawana ze strefy Blogera .
W sobotę od rana wszystko szło nie po mojej myśli, chciałam jak najszybciej wyruszyć aby już tam być, stres nerwy dawały o sobie znać. Nie znałam nikogo kto miał się pojawić na spotkaniu, pokonałam 60 km, stałam 2,5 godziny w korku ( przez co spóźniłam się 45 minut na spotkanie ), a to wszystko by poznać wspaniałe dziewczyny, zaczerpnąć rąbek tajemnic estetyki piękna, powąchać wspaniałych świec, poznać proste i szybkie fryzury , oraz zabrać ze sobą masę nowych wrażeń i wspomnień.


Na spotkanie spóźniłam się całe 45 minut, z czego jest mi strasznie wstyd i bardzo przepraszam, więcej się to nie powtórzy.  Do restauracji Resto&Cafe 29, przybyło 9 wspaniałych dziewczyn w tym główna organizatorka Ania – Kolorowy Kraj, gośćmi specjalnymi byli : dr. Agnieszka Tomali - z Beauty Club Lemone, Pan JacekKrzanowski - z Fabryki Świec Light ( Polskie Świece), Pani Ilona Nalewajka zMinisterstwa Urody (Cureplex).
Pani dr. Agnieszka Tomali wtajemniczyła nas w świat firmy Lemone, gdzie opowiedziała ciekawy wykład na temat suplementu diety witaminy C, oraz o zastosowaniach kremu z filtrem do twarzy, nie zależnie od pory roku, pogody. Przedstawiła wpływający filmik jak duże znaczenie ma krem z filtrem dla naszego wyglądu, filmik na pewno wam przedstawię wraz z recenzją.

Pod koniec wykładu otrzymałyśmy torbę upominków Lemone, które wybrałyśmy sobie same oraz te które podarowała nam firma. Dostałyśmy listę, które produkty koniecznie chcemy pokazać swoim czytelnikom, taka lista to świetna sprawa.


Po krótkiej przerwie na zamówienie czegoś do zjedzenia, pica oraz pogaduszek przyszedł czas na dobrze nam znanego Pana Jacka Krzanowskiego z Fabryki Świec Light ( Polskie Świece ). Pan Jacek to wspaniały i wesoły człowiek, który lubi to co robi – czyli produkcja świeć oraz ich przedstawianie. Miałyśmy możliwa obmacania, powąchania wszystkich świeć, do dziś czuję ich zapach. Dostałyśmy paczuszkę ze świecami, które mogłyśmy same skompletować z ulubionymi zapachami. Świeca, która zajmie honorowe miejsce to z logo Beauty by Bloggers, zapach jest cudny pasujący do naszego spotkania, wyraża każdą z uczestniczek, naprawdę bardzo miły gest !

Na sam koniec wystąpiła Pani Ilona Nalewajka z Ministerstwa Urody (Cureplex).  Pokazała świetną i prostą fryzurę bez upięcia gumką, nie wiem czy sama sobie bym taką zrobiła, chyba by aż tak pięknie nie wyszła. Miałyśmy możliwość też dowiedzieć się o zastosowaniach Firmy Cureplex, ich produktach i z czym to się je . Również dostałyśmy trzy produkty do własnego użytku, aby je wypruwać, ja jestem bardzo ciekawa ich działania.Około godziny 17 miałyśmy czas dla siebie, po mimo że nikogo nie załam szybko załapałam nowe znajomości, poplotkowałam trochę o sferze Blogerskiej. Zamówiłam zapiekankę z kurczaka ( po której wraz z Anitą strasznie, źle się czułam ), oraz przepyszny koktajl z melona ! Menu było przeróżne, ale moje kubki smakowe wybrały taki zastaw.Pod koniec spotkania, otrzymałyśmy mega ogromne paki upominków ! Było tego tyle, że mąż dzielnie mi pomagał w transporcie do auta, inaczej bym chyba sobie rady nie dała.Jest mi niezmiernie miło, że mogłam uczestniczyć w czołowej 9, bo chętnych było naprawdę mnóstwo ! Wróciłam cała podekscytowana, w świetnym humorze z nowymi doświadczeniami !

Wielkie BRAWA dla Ani, która stanęła na wysokości zadania ! Dziękuję jeszcze raz !
 
Wieczorem wstawię post z sponsorami Beauty By Bloggers ! ♥ 
Pozdrawiam Sandi H ♥

3 komentarze:

  1. Miło było,móc Cię poznać,choć tak na prawdę nie udało Nam się zamienić ani dwóch zdań.

    OdpowiedzUsuń
  2. Super są takie spotkania :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2015 |Szablon wykonany przez Panna Kameralna|kontakt: ulaczerwinskaa@gmail.com